UAB "Baltic Petroleum"

UAB "Baltic Petroleum"

Suprantame, kad tik nuoširdžiai ir su įkvėpimu dirbantys Bendrovės darbuotojai, gali padėti ir toliau siekti puikių rezultatų. Mūsų darbuotojų kasdieninės pastangos dėmesingai aptarnauti klientus, profesionaliai eksploatuoti degalines – yra tai, kuo prasideda ir baigiasi kiekviena diena.
Kontaktai:
Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k., LT-14013 Vilniaus r.sav.
Tel.: +370 5 216 3377
E-mail: info@balticpetroleum.lt

UAB „Lukoil Baltija“

UAB „Lukoil Baltija“

Tai dinamiška, stabiliai auganti, pelninga ir šiuolaikiška bendrovė. Jos paslaugomis naudojasi daugelis Lietuvos įmonių ir organizacijų. Bendrovė remia įvairius kultūrinius renginius ir organizacijas, labdaringus projektus, sporto varžybas.
Kontaktai:
Senasis Ukmergės kelias 4, Užubalių k., 14013, Vilniaus r.
Tel. (8 5) 2757240, (8 5) 2477633 ,
El. paštas info@lukoil.lt

UAB "Deguva"

UAB "Deguva"

Įmonė prekiauja suskystintomis dujomis autotransportui, buičiai, šildymui, pramonei bei technologiniams poreikiams. Atliekame dujų įrenginių ir talpyklų techninio aptarnavimo ir remonto darbus. Taip pat bendradarbiaujame su subrangovais dėl suskystintų dujų talpyklų projektavimo ir įrengimo. Mūsų įmonės tikslas – patenkinti Lietuvos suskystintų dujų vartotojų poreikius, gerinti paslaugų kokybę bei užtikrinti saugų produktų vartojimą.
Kontaktai:
Raudondvario pl. 234, 47158 Kaunas
Telefonas : (37) 422 022,
El. paštas : info@deguva.lt

UAB "Luktarna"

UAB "Luktarna"

UAB "Luktarna" didmeninės prekybos verslo politika – nuolatinis paslaugų kokybės gerinimas, didžiausią dėmesį skiriant klientams, patiekdami aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.
Kontaktai:
Vilniaus g. 101, Molėtai
Tel.: 8 383 51794
El. p.: info@luktarna.lt